Gotowe systemy DuroDACH — dlaczego warto?

 

Uszczelnianie dachów, tarasów, balkonów, fundamentów czy nawet podłóg w łazience może być z powodzeniem w całości wykonane z produktów DuroDACH. Mnogość produktów, zwłaszcza dla osób, które nie do końca znają się na tego typu produktach, może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego stworzyliśmy gotowe zestawy, które ułatwią odpowiedni wybór. Dlaczego warto z nich korzystać?

Głównym założeniem systemów jest zaprezentowanie przykładowego użycia produktów. W każdym systemie znalazły się produkty, które idealnie ze sobą współgrają. Dlatego wybierając odpowiedni system, możecie mieć pewność, że każdy zaprezentowany tam produkt jest dobrany tak, by współpracować z resztą elementów. Należy pamiętać, że są to przykładowe sposoby na użycie tych elementów i istnieje możliwość ich modyfikacji np. rezygnacji z któregoś, jeśli nie jest on konieczny. Dlatego potraktować je można nie tyle jako gotowe rozwiązania, ale przede wszystkim jako sugestię.

produkty durodach

 

Przykładowe podstawowe systemy DuroDACH

System uszczelniający pod płytki – składa się z następujących elementów umieszczanych na podłożu:

• DuroGRUNT 2K
• DuroDACH S/ DuroFLEX
• Piasek kwarcowy
• Płytki ceramiczne

System uszczelniający na papę – składa się z:

• DuroGRUNT 2K
• DuroDACH S/ DuroDACH R
DuroNET – Poliestrowa Włóknina Wzmacniająca
• DuroDACH TOP-S

Przed zakupem, czy próbą zakupu systemów, warto skontaktować się z naszymi specjalistami. Pomogą nam dobrać idealne rozwiązaniem dla naszego przypadku i dobiorą nie tylko sam system, ale także dodatkowe elementy, które mogą być niezbędne. Każdy przypadek powinien być indywidualnie rozpatrywany, ponieważ każdy obiekt jest inny i trzeba wziąć pod uwagę także wiele różnych czynników, jak np. konstrukcja, klimat, spadek itp.